Продукція > TDK CORPORATION > C1608X8R2A682K080AE
C1608X8R2A682K080AE
C1608X8R2A682K080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6800PF 100V X8R 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6800pF 100volts X8R 10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X8R2A682K080AE C1608X8R2A682K080AE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6800pF 100volts X8R 10% Soft Term