Продукція > KEMET > C1808C103KCRACTU
C1808C103KCRACTU
C1808C103KCRACTU KEMET
KEM_C1010_X7R_HV_SMD-3316377.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.01uF X7R 1808 10%
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1808C103KCRACTU C1808C103KCRACTU Виробник : KEMET C1808C103KCRACTU.pdf Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 1808