Продукція > KEMET > C1808C151FHGAC7800
C1808C151FHGAC7800
C1808C151FHGAC7800 KEMET
C1808C151FHGAC7800
Виробник: KEMET
Description: SMD COMM C0G HV, CERAMIC, 150 PF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL, High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.085" (2.15mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD COMM C0G HV, CERAMIC, 150 PF, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.085" (2.15mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1808C151FHGAC7800 C1808C151FHGAC7800 Виробник : KEMET C1808C151FHGAC7800 Description: SMD COMM C0G HV, CERAMIC, 150 PF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF