Продукція > KEMET > C1808C154KCRAC7800
C1808C154KCRAC7800
C1808C154KCRAC7800 KEMET
C1808C154KCRACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.15UF 500V X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 824 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 500V X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1808C154KCRAC7800 C1808C154KCRAC7800 Виробник : KEMET C1808C154KCRACTU Description: CAP CER 0.15UF 500V X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF