Продукція > KEMET > C1808C221KHRAC7800
C1808C221KHRAC7800
C1808C221KHRAC7800 KEMET
C1808C221KHRACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 220PF 3KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 3KV X7R 1808, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1808C221KHRAC7800 C1808C221KHRAC7800 Виробник : KEMET C1808C221KHRACTU Description: CAP CER 220PF 3KV X7R 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF