Продукція > SECH > C18S-3R0-0050
C18S-3R0-0050 SECH
Виробник: SECH
50F 3.0V 18x40mm do druku; pitch 7.5mm; ESR 0.02 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C18S-3R0-0050 SECH Supercapacitor KGHP C18S-3R0-0050
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
50F 3.0V 18x40mm do druku; pitch 7.5mm; ESR 0.02 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C18S-3R0-0050 SECH Supercapacitor KGHP C18S-3R0-0050, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C18S-3R0-0050 Виробник : SECH 50F 3.0V 18x40mm do druku; pitch 7.5mm; ESR 0.02 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C18S-3R0-0050 SECH Supercapacitor KGHP C18S-3R0-0050