Продукція > L-COM > C19LBS-13-3M
C19LBS-13-3M
C19LBS-13-3M L-Com
C19LBS_13_3M_2D.pdf
Виробник: L-Com
AC Power Leads IEC LOCK C19 to UK plug, 13A, 250V, 3M
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: IEC LOCK C19 TO UK PLUG, 13A, 25, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 13A, Length: 9.84' (3.00m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, 1st Connector: BS1363, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LBS-13-3M Виробник : L-Com C19LBS-13-3M_2D.pdf C19LBS-13-3M
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
C19LBS-13-3M C19LBS-13-3M Виробник : L-com C19LBS-13-3M_2D.pdf Description: IEC LOCK C19 TO UK PLUG, 13A, 25
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 13A
Length: 9.84' (3.00m)
Wire Gauge: 16 AWG