Продукція > L-COM > C19LC14-15-10F
C19LC14-15-10F L-Com
Виробник: L-Com
C19LC14-15-10F
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Leads IEC LOCK C19 to C14, 15A, 250V, 10ft.
Інші пропозиції C19LC14-15-10F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LC14-15-10F C19LC14-15-10F Виробник : L-Com C19LC14_15_10F_2D.pdf AC Power Leads IEC LOCK C19 to C14, 15A, 250V, 10ft