Продукція > L-COM > C19LC14-15-6F
C19LC14-15-6F L-Com
C19LC14-15-6F_2D.pdf
Виробник: L-Com
C19LC14-15-6F
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6FT, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Інші пропозиції C19LC14-15-6F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LC14-15-6F C19LC14-15-6F Виробник : L-com C19LC14-15-6F_2D.pdf Description: LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6FT
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG, 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F3G1.5, SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C19
товару немає в наявності
C19LC14-15-6F C19LC14-15-6F Виробник : L-Com C19LC14-15-10F_2D.pdf AC Power Leads LCKC19 - C14, 15A, 250V, 6ft