Продукція > L-COM > C19LHGN515P-15-3F
C19LHGN515P-15-3F L-Com
Виробник: L-Com
C19LHGN515P-15-3F
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Leads LCKC19 - HG NEMA 5-15P, 15A, 125V, 3ft.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LHGN515P-15-3F C19LHGN515P-15-3F Виробник : L-Com C19LHGN515P_15_10F_2D.pdf AC Power Leads LCKC19 - HG NEMA 5-15P, 15A, 125V, 3ft