Продукція > L-COM > C19LSCHRA-16-2M
C19LSCHRA-16-2M L-Com
Виробник: L-Com
C19LSCHRA-16-2M
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCKC19 - R/A SCHUKO, 16A, 250V,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 16A, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F3G1.5, 1st Connector: IEC 884/CEE7-VII, Right Angle, 2nd Connector: IEC 320-C19.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LSCHRA-16-2M C19LSCHRA-16-2M Виробник : L-com Description: LCKC19 - R/A SCHUKO, 16A, 250V,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 16A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F3G1.5
1st Connector: IEC 884/CEE7-VII, Right Angle
2nd Connector: IEC 320-C19
товару немає в наявності
C19LSCHRA-16-2M C19LSCHRA-16-2M Виробник : L-Com C19LSCHRA_16_2M_2D.pdf AC Power Leads LCKC19 - R/A SCHUKO, 16A, 250V, 2M