Продукція > TDK > C2012C0G1E153J085AA
C2012C0G1E153J085AA
C2012C0G1E153J085AA TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.015uF 25volts C0G 5%
на замовлення 7560 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 25V C0G 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1E153J085AA C2012C0G1E153J085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 25V C0G 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.015 µF