Продукція > TDK > C2012C0G1E682J
C2012C0G1E682J TDK
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK
08+
на замовлення 120000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 25V C0G 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 6800 pF.
Інші пропозиції C2012C0G1E682J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1E682J C2012C0G1E682J Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 6800PF 25V C0G 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 6800 pF