Продукція > TDK > C2012C0G1H121J
C2012C0G1H121J
C2012C0G1H121J TDK
tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 120pF 50volts C0G 5%
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції C2012C0G1H121J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1H121J C2012C0G1H121J Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 120PF 50V C0G 0805
товару немає в наявності
товару немає в наявності