Продукція > TDK > C2012C0G1H152J060AA
C2012C0G1H152J060AA
C2012C0G1H152J060AA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - C2012C0G1H152J060AA - CERAMIC CAPACITOR 1500PF 50V, C0G, 5%, 0, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: -, MSL: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 0, euEccn: NLR, Kapazität: 1500pF, Spannung (DC): 0, Produktpalette: C Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Wraparound, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1H152J060AA C2012C0G1H152J060AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
C2012C0G1H152J060AA C2012C0G1H152J060AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 50V 1500pF C0G 5% T: 0.6mm
Мінімальне замовлення: 25
C2012C0G1H152J060AA C2012C0G1H152J060AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Description: TDK - C2012C0G1H152J060AA - CERAMIC CAPACITOR 1500PF 50V, C0G, 5%, 0
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [2012 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: -
MSL: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 0
euEccn: NLR
Kapazität: 1500pF
Spannung (DC): 0
Produktpalette: C Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Wraparound
Betriebstemperatur, max.: 125°C