C2012C0G1H221J
C2012C0G1H221J TDK Corporation
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.
Інші пропозиції C2012C0G1H221J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1H221J C2012C0G1H221J Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 220PF 50V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF