Продукція > TDK CORPORATION > C2012C0G1H223K125AA
C2012C0G1H223K125AA
C2012C0G1H223K125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 50V C0G 0805
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V C0G 0805, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012C0G1H223K125AA C2012C0G1H223K125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V C0G 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF