Продукція > TDK > C2012CH1V223K060AC
C2012CH1V223K060AC
C2012CH1V223K060AC TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.022UF 35V CH 0805
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 35V CH 0805, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 0.022 µF.