Продукція > TDK CORPORATION > C2012CH2W152K085AA
C2012CH2W152K085AA
C2012CH2W152K085AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 450V CH 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 3860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 450V CH 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012CH2W152K085AA C2012CH2W152K085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 450V CH 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF