Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB0J106K125AB
C2012JB0J106K125AB
C2012JB0J106K125AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V JB 0805
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 6.3volts JB 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB0J106K125AB C2012JB0J106K125AB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 6.3volts JB 10%
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
C2012JB0J106K125AB C2012JB0J106K125AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V JB 0805
товару немає в наявності