Продукція > TDK > C2012JB1A106K125AC
C2012JB1A106K125AC
C2012JB1A106K125AC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 10volts JB 10%
на замовлення 284 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V JB 0805, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB1A106K125AC C2012JB1A106K125AC Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 10UF 10V JB 0805
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF