Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB1A106M125AC
C2012JB1A106M125AC
C2012JB1A106M125AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 10V JB 0805
на замовлення 567 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 10volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB1A106M125AC C2012JB1A106M125AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 10volts JB 20%
на замовлення 1775 шт:
C2012JB1A106M125AC C2012JB1A106M125AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 10V JB 0805
товару немає в наявності