Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB1C335K125AC
C2012JB1C335K125AC
C2012JB1C335K125AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 16V JB 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 1705 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 16V JB 0805, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB1C335K125AC C2012JB1C335K125AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 16V JB 0805
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
C2012JB1C335K125AC C2012JB1C335K125AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3.3uF 16volts JB 10%