Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB1E684M125AA
C2012JB1E684M125AA
C2012JB1E684M125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 25V JB 0805
на замовлення 1946 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.68uF 25volts JB 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB1E684M125AA C2012JB1E684M125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 25V JB 0805
товару немає в наявності
C2012JB1E684M125AA C2012JB1E684M125AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.68uF 25volts JB 20%