Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB2E152K085AA
C2012JB2E152K085AA
C2012JB2E152K085AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 250V JB 0805
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1500pF 250volts JB 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB2E152K085AA C2012JB2E152K085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 1500PF 250V JB 0805
товару немає в наявності
C2012JB2E152K085AA C2012JB2E152K085AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1500pF 250volts JB 10%