Продукція > TDK > C2012X5R0J685M125AB
C2012X5R0J685M125AB
C2012X5R0J685M125AB TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 20% 6.3Volts
на замовлення 3690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X5R0J685M125AB C2012X5R0J685M125AB Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 6.8UF 6.3V X5R 0805
товару немає в наявності