Продукція > TDK CORPORATION > C2012X5R1C685K125AC
C2012X5R1C685K125AC
C2012X5R1C685K125AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 16V X5R 0805
на замовлення 763 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 10% 16Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X5R1C685K125AC C2012X5R1C685K125AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 10% 16Volts
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
C2012X5R1C685K125AC C2012X5R1C685K125AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8UF 16V X5R 0805