Продукція > TDK CORPORATION > C2012X5R1C685M125AC
C2012X5R1C685M125AC
C2012X5R1C685M125AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 16V X5R 0805
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 20% 16Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X5R1C685M125AC C2012X5R1C685M125AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8uF 20% 16Volts
на замовлення 1450 шт:
C2012X5R1C685M125AC C2012X5R1C685M125AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 6.8UF 16V X5R 0805
товару немає в наявності