Продукція > TDK CORPORATION > C2012X5R1V106K085AC
C2012X5R1V106K085AC
C2012X5R1V106K085AC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10UF 35V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 504000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 35V X5R 0805, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X5R1V106K085AC C2012X5R1V106K085AC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 10UF 35V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF