Продукція > TDK CORPORATION > C2012X6S1V225M125AB
C2012X6S1V225M125AB
C2012X6S1V225M125AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 35V X6S 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 35V X6S 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X6S1V225M125AB C2012X6S1V225M125AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 35V X6S 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
C2012X6S1V225M125AB C2012X6S1V225M125AB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.2uF 35volts X6S 20%