Продукція > TDK CORPORATION > C2012X7R2A102K085AM
C2012X7R2A102K085AM
C2012X7R2A102K085AM TDK Corporation
mlcc_commercial_openmode_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 2590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Features: Open Mode, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 1000 pF.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
C2012X7R2A102K085AM C2012X7R2A102K085AM Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_openmode_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Open Mode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF