Продукція > TDK CORPORATION > C2012X7T2V223M125AA
C2012X7T2V223M125AA
C2012X7T2V223M125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 350V X7T 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 350V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 1520 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 350V X7T 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 350V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X7T2V223M125AA C2012X7T2V223M125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.022UF 350V X7T 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 350V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF