Продукція > TDK CORPORATION > C2012X8R1H683M125AE
C2012X8R1H683M125AE
C2012X8R1H683M125AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V X8R 0805
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.068uF 50volts X8R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X8R1H683M125AE C2012X8R1H683M125AE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.068uF 50volts X8R 20% Soft Term