Продукція > KEMET > C2220C105K1RACAUTO
C2220C105K1RACAUTO
C2220C105K1RACAUTO KEMET
C2220C105K1RACAUTO
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2220C105K1RACAUTO C2220C105K1RACAUTO Виробник : KEMET KEM_C1023_X7R_AUTO_SMD-3316698.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1uF X7R 2220 10% AEC-Q200