C2220X475K101T
C2220X475K101T Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
201612051329150.2017%20HVC%20Series.pdf
Виробник: Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2220X475K101T C2220X475K101T Виробник : Holy Stone Enterprise Co., Ltd. 201612051329150.2017%20HVC%20Series.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
C2220X475K101T Виробник : HEC 201612051329150.2017%20HVC%20Series.pdf