Продукція > KEMET > C274AC24315SB0J
C274AC24315SB0J
C274AC24315SB0J KEMET
KEM_F3062_C27
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 3.15UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Capacitance: 3.15µF
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Part Status: Active
Capacitance: 3.15 µF
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 3.15UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Capacitance: 3.15µF, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Part Status: Active, Capacitance: 3.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C274AC24315SB0J C274AC24315SB0J Виробник : KEMET KEM_F3062_C27.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470VAC 3.15uF 5% With M8 Bolt 10K Hrs