Продукція > KEMET > C274AC35180SA0J
C274AC35180SA0J
C274AC35180SA0J KEMET
KEM_F3062_C27.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 18UF 5% 470VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run; Motor Start
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 470V
Part Status: Active
Capacitance: 18 µF
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 18UF 5% 470VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run; Motor Start, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 470V, Part Status: Active, Capacitance: 18 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C274AC35180SA0J C274AC35180SA0J Виробник : KEMET KEM_F3062_C27.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470VAC 18uF 5% With M8 Bolt 10K Hrs