Продукція > KEMET > C276CC35500AA0J
C276CC35500AA0J
C276CC35500AA0J KEMET
KEM_F3062_C27-3316923.pdf
Виробник: KEMET
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 470VAC 50uF 5% With M8 Bolt 3K Hrs
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 50UF 5% 470VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: Motor Run; Motor Start, Lead Spacing: 0.528" (13.40mm), Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 470V, Height - Seated (Max): 4.803" (122.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 50 µF, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C276CC35500AA0J C276CC35500AA0J Виробник : KEMET C276CC35500AA0J Description: CAP FILM 50UF 5% 470VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: Motor Run; Motor Start
Lead Spacing: 0.528" (13.40mm)
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 470V
Height - Seated (Max): 4.803" (122.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 50 µF
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)