C2830A.18.10
C2830A.18.10 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=15
Виробник: Prysmian Group
Description: CABLE 2COND 18AWG GRAY 500'
Packaging: Spool
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 16/30
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.190" (4.83mm)
Usage: Communication, Control
Ratings: ASTM B-33
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Tinned
Jacket Color: Gray
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 50504 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 2COND 18AWG GRAY 500', Packaging: Spool, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 16/30, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.190" (4.83mm), Usage: Communication, Control, Ratings: ASTM B-33, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0150" (0.381mm), Conductor Material: Copper, Annealed Tinned, Jacket Color: Gray, Part Status: Active, Voltage: 300 V.