C2T1923F10CELG1
C2T1923F10CELG1 Hammond Manufacturing
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 20.00" L x 15.00" W x 4.08" H (508.0mm x 381.0mm x 103.6mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Fan Tray
Specifications: Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RACK TOP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 20.00" L x 15.00" W x 4.08" H (508.0mm x 381.0mm x 103.6mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Fan Tray, Specifications: Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2T1923F10CELG1 C2T1923F10CELG1 Виробник : Hammond Manufacturing c2tf-1389353.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories FanTop 10" for Rack 19x23" Grey