C2T1931F10CEBK1
C2T1931F10CEBK1 Hammond Manufacturing
c2tf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Fan Tray
Specifications: Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Fan Tray, Specifications: Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2T1931F10CEBK1 C2T1931F10CEBK1 Виробник : Hammond Manufacturing c2tf-1389353.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories FanTop 10", 4 Holes for Rack 19x31 Black