Продукція > EATON > C310FH-1.25-RE-TR2
C310FH-1.25-RE-TR2
C310FH-1.25-RE-TR2 Eaton
0fh-fast-acting-axial-lead-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Cartridge Fast Acting 1.25A 250V Axial 3.1 X 10mm Ceramic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CERM 1.25A 250VAC AX 1500PC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial), Color: Red, Size / Dimension: 0.124" Dia x 0.394" L (3.14mm x 10.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Through Hole, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CCC, cURus, KC, TUV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 2.7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C310FH-1.25-RE-TR2 Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-c310fh-fast-acting-axial-lead-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERM 1.25A 250VAC AX 1500PC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cartridge, Non-Standard (Axial)
Color: Red
Size / Dimension: 0.124" Dia x 0.394" L (3.14mm x 10.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CCC, cURus, KC, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V