Продукція > KEMET > C315C100K1G5HA
C315C100K1G5HA
C315C100K1G5HA Kemet
kem_c1049_goldmax_c0g.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 10pF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C Bag
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 10pF 10% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C315C100K1G5HA C315C100K1G5HA Виробник : Kemet kem_c1049_goldmax_c0g.pdf Cap Ceramic 10pF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C Bag
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
C315C100K1G5HA C315C100K1G5HA Виробник : KEMET KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 10pF 10% C0G