Продукція > KEMET > C315C101K5G5TA
C315C101K5G5TA
C315C101K5G5TA KEMET
C315C101K5G5TA
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 10% 50V C0G RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.183" (4.66mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 3711 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 10% 50V C0G RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.183" (4.66mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції C315C101K5G5TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C315C101K5G5TA C315C101K5G5TA Виробник : KEMET KEM_C1051_GOLDMAX_Z5U-1140498.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 100pF 10% C0G