Продукція > KEMET > C315C103K5R5CA-TR
C315C103K5R5CA-TR
C315C103K5R5CA-TR Kemet
683690216672170kem_c1050_goldmax_x7r.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C315C103K5R5CA-TR C315C103K5R5CA-TR Виробник : Kemet 683690216672170kem_c1050_goldmax_x7r.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk