Продукція > KEMET > C320C102J1G5TA9170TR
C320C102J1G5TA9170TR
C320C102J1G5TA9170TR Kemet
c320c473j2g5ta9170.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C320C102J1G5TA9170TR C320C102J1G5TA9170TR Виробник : Kemet c320c473j2g5ta9170.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R Automotive AEC-Q200