Продукція > KEMET > C320C103K1R5TATR
C320C103K1R5TATR
C320C103K1R5TATR Kemet
c316c153k1r5ta7303.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C320C103K1R5TATR C320C103K1R5TATR Виробник : Kemet c316c153k1r5ta7303.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності