Продукція > TDK CORPORATION > C3216C0G2A822K115AA
C3216C0G2A822K115AA
C3216C0G2A822K115AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 8200PF 100V C0G 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 8200 pF
на замовлення 1728 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8200PF 100V C0G 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 8200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216C0G2A822K115AA C3216C0G2A822K115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 8200PF 100V C0G 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 8200 pF