Продукція > TDK CORPORATION > C3216CH1H473K115AA
C3216CH1H473K115AA
C3216CH1H473K115AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V CH 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 1642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 50V CH 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216CH1H473K115AA C3216CH1H473K115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V CH 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.047 µF