Продукція > TDK CORPORATION > C3216CH2E822K160AA
C3216CH2E822K160AA
C3216CH2E822K160AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 8200PF 250V CH 1206
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 8200pF 250volts CH 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C3216CH2E822K160AA C3216CH2E822K160AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 8200PF 250V CH 1206
C3216CH2E822K160AA C3216CH2E822K160AA Виробник : TDK lcc_commercial_highvoltage_en-520036.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 8200pF 250volts CH 10%